Marmara İttifakı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marmara İttifak Forumuna Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.......................................

4 posters
YazarMesaj
murat54

murat54

....................................... Empty
MesajKonu: .......................................   ....................................... I_icon_minitimeÇarş. 05 Ocak 2011, 06:26

arkadaslar bilmiyorum belki haddimi aşıyorum ama bi şikayetim olacak oyunda herkez uyuyor mu geceleyin neredeyse hergece 3-4 tane adam buluyorum ama bazen 50 bazen 100 bzzen 200 koma ihtiyacım oluyor ve adamları vuramıyorum ittfağımızda filo durumu iyi olan birçok arkadasımız var ama 10m zararlar veceğimize herez tek başına çalışıor 2-3m zarrlar veriyolar bence artık marmara ittfağının rekora rekorlara ihtiyacı var umarım kafanızı şişirmemişimdir herkeze iyi oyunlar...
arter19031

MesajKonu: Geri: .......................................   ....................................... I_icon_minitimeÇarş. 05 Ocak 2011, 06:58

aynen kardeş canı gönülden katılıyorum.ama gel görki çalışan arkadaşlar olabilir o arkadaşlar için sabahlamak çok zor e operasyonlarda gece 4-5 gibi anca oluyo.
omseku

omseku

MesajKonu: Geri: .......................................   ....................................... I_icon_minitimeÇarş. 05 Ocak 2011, 07:39

mendez geçen akşam mesaj atmış. adam buldum dalalım diye ama benim gecenin köründe bitarafımda pireler uçuşuyo sonuçta sabah 6da kalkıp işe gidiyoruz. işteyken de ne kadar online olacağım belli değil sonuçta. filo yapmaya hafiften başlıyorum ama ne kadar kullanabilirim meçhul
murat54

murat54

MesajKonu: ................................   ....................................... I_icon_minitimeÇarş. 05 Ocak 2011, 09:36

sizde haklısınız walla kardeşim ne desem yalan olur ama durumlar hiç iyiye gitmiyo bişyler yapmak lazım bakın şimdi narco ve privacy arkadasımız vuruldu ayda çıkmadı çıksa neyse içimiz biraz rahatlıcak eminim şimdi sıra bende narco ve privacynin hemen yanındayım...en azından filo varken birlikte haraket edersek çok iyi olacak ben ittfak 1.lerimizden bize biraz yardımcı olmalarını istiyorum adamlar aşağıdaklileri teker teker indiriyolar birşey yapılması gerekio...tekrar kusura bakmayın arkadaslar haddimi aşarsam uyarın herkeze iyi oyunlar...
HaYaLLeTTe

HaYaLLeTTe

MesajKonu: Geri: .......................................   ....................................... I_icon_minitimePerş. 06 Ocak 2011, 17:53

Bence ittifak liderleriyle de olmalı AMA öncelik en yakınınızdakilerle olur.
xcadillak ve ben yanyanayız, daha hızlı hareket edebliyoruz mesela
pirat

.......................................
1 sayfadaki 1 sayfası